Bez osobních údajů to nejde

Několik vašich osobních údajů potřebujeme, abychom mohli vyřídit vaši rezervaci a připravit vám hezkou dovolenou.

 

Spravujeme

Správcem vašich osobních údajů je SPORT prima spol. s r. o. se sídlem Legionářů 3084/36, 695 01 Hodonín, IČ : 48906913, který určuje jakým způsobem, jak dlouho, kterými osobami a za jakým účelem budou vaše osobní údaje zpracovávány.

 

Informujeme

Stačí napsat zprávu na dovolena@fialkamorava.cz a my vám bez okolků sdělíme, zda a jaké údaje o vás uchováváme, jak s nimi nakládáme a vůbec všechno, na co se nás zeptáte.

 

Získáváme

Zpracováváme pouze údaje, které nám sami svěříte. Díky nim pak můžeme reagovat na vaše rezervace, posílat vám novinky a plnit všechny zákonné povinnosti jako vedení řádného účetnictví a knihy ubytovaných.

 

jméno a příjmení
emailový či telefonní kontakt
poštovní adresa
fakturační údaje (název společnosti, IČO, DIČ, čísla bankovních účtů)
případně další údaje v závislosti na poskytnuté službě

 

Adresu a fakturační údaje potřebujeme, abychom vyhověli zákonné povinnosti vystavování a evidence daňových dokladů. Na emailovou adresu posíláme potvrzení rezervace a informace o ubytování. Pokud jste naším zákazníkem, vnímáme náš oprávněný zájem posílat vám emailem novinky po dobu maximálně 10 let od poslední objednávky. Ze zasílání emailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém obdrženém emailu.

 

Třetí strany

K vašim osobním údajům mají přístup jen členové naší rodiny, kteří se starají, aby vaše dovolená proběhla bez chybičky. A pak také náš účetní - my na ty čísla moc nejsme. Všichni moc dobře víme, jakou důvěru v nás vkládáte a proto ohledně vašich osobních údajů mlčíme jako hrob.

IP adresy, cookies

Jakmile navštívíte naše webové stránky, zaznamenáváme vaši IP adresu, jak dlouho se na stránce zdržíte a ze které stránky přicházíte. Tyto údaje používáme pro měření návštěvnosti. Díky tomu se pak snažíme vám usnadnit orientaci na webu a vytvořit obsah, který vás zajímá. Naše webové stránky můžete procházet také v režimu, který sbírání vašich osobních údajů znemožňuje - používání cookies můžete ve svém prohlížeči zakázat.

 

Střežíme

Dbáme na veškerá technická, organizační a bezpečnostní opatření, abychom chránili vaše osobní údaje proti manipulaci, ztrátě, zničení nebo snad zásahu nepovolaných osob.

 

Vaše práva

Samozřejmě máte plné právo vědět, jaké údaje o vás uchováváme a kdykoliv nás můžete vyzvat, abychom vám to sdělili. Pokud se budete domnívat, že zpracováváme nepřesné údaje, nebo se rozhodnete omezit rozsah osobních údajů a účel jejich zpracování, bez okolků vám vyhovíme (např. odhlášením z newsletteru omezujete účel zpracování pro zasílání obchodních sdělení).

Dojdete-li k závěru, že nechcete, abychom zpracovávali jakékoliv vaše osobní údaje, všechny je vymažeme. S výjimkou těch, které jsou vázané zákonnou povinností (např. daňové doklady).

Ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení se můžete kdykoliv odhlásit kliknutím na odhlašovací odkaz v patičce každého takového emailu.

A když to shrneme jednou větou: O vaše osobní údaje se dobře postaráme, slibujeme!